Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

saka 19.12.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

saka

saka tarafından 19 Aralık 2018 Çarşamba tarihinde Sosyal Haberler kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 455
  • Toplam Üyeler: 207
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 480 ziyaretçi çevrimiçi.
  • OTOMOBİLLERDE,FREN,SİSTEMİ,VE,DİSK,FRENLER,NASIL,ÇALIŞIRFormüla 1 Kızları,Formüla Kızları, en seksi formüla kızları, istanbul F1, F1 istanbul park, formüla kızların resimleri,fotoları,foto,begler,İlk,yerli,elektrikli,araba,olacakKAR LASTİKLERİ,nedir,nasıl takılır2014,Washington Auto Show,Kapılarını Açtı,Başladı,Washington,Auto,Show,Araba Şov,2014 oto şov,şhow

Üyelerimizden

Üye Resmi

istgarageoto6 01.10.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

hasta karyolası

hasta yatagı,medikal hasta karyolası,motorlu yatak,havalı yatak,inoks medikal

Hasta karyolası,yatağa bağımlı hastalar ve uzun süreli tedavi olması gereken hastalar için kullanılan sağlıklı konforlu bir medikal üründür.Bir çok hasta yatağı modelleri bulunmaktadır.Fakat bunların arasında motorlu hasta yatakları( www.motorluhastayataklari.com)hastanın kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesine yardımcı olmaktadır ve hastanın bakımını üstlenen kişi için tasarlanan,ihtiyaçlarını giderebilmesine kolaylık sağlayan yataklardır.En rahat ve işlevsel yataklar ise www.motorluhastayataklari.com asansörlü hasta karyolarıdır.Asansörlü yatağın zeminden yüksekliğinin ayarlanabilmesi,baş ucu ve ayak ucu kısmının aynı anda ayarlanması,yan korkuluklarının olması,uzanktan kumandasının olması özellikler arasındadır.

Yatalak hasta bakımında kullanılan en önemli medikal ürünlerden bir tanesi ise havalı yataktır.Hastaların uzun süreli aynı pozisyonda yatmaları sonucu vücutta önce kızarma sonra morarma ve son aşamada da yara oluşumu meydana gelmektedir.Bunların önlenmesi için neden havlıyatak  bahsetmek gerekirse;havalı yataklarda hava giriş çıkışları bulunur ve Ventilasyon sistemi ile havalandırma yaparak terin yatakta nem oluşturmasını engeller. Bu sayede asta vücudunun kuru kalmasını sağlayarak yara oluşumunu engeller.

2010  yılında hastaların ergonomisini ve hastanın bakımını üstlenen kişinin hayat standardı düşünülerek AR-GE çalışmaları yürütülerek İNOKS MEDİKAL ismi ile sektöre giriş yapan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve hizmete daha rahat ulaşabilmeniz için tamamen güvenli ve hiçbir şekilde sizlerden kredi kartı bilgilerinizi almadan internet üzerinden e-ticaret yöntemi ile ürünlerimize ulaşabilmeniz için kurmuş olduğumuz www.motorluhastayataklari.com adresinde sizlerin hizmetinizdeyiz. İNOKS MEDİKAL www.inoksmedikal.com  olarak sektörde tamamen yerli üretim ürünleri ile bulunmaktadır. bir çok ürünün tek üreticisi bazı ürünlerinde Türkiye'de tek tedarikçidir. Sağlığınız bizim için değerli. 

 

 

  hasta yatagı,medikal hasta karyolası,motorlu yatak,havalı yatak,inoks medikal
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!