hasta karyolası Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

saka 19.12.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

saka

saka tarafından 19 Aralık 2018 Çarşamba tarihinde Sosyal Haberler kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 106 ziyareti evrimii.
 • 
   gla,mercedes,concept,konseptyağmur sensörü nedir,yağmur sensörü,nasıl çalışır,görevi nedirdacia'dan,faiz,kampanyasıElektrikli,araba,akü,teknolojileri,ne,durumda2012 Model Fiat Punto,Fiat Punto Yeni Otomobili 32 Bin 330 TL İle Türkiyede Satışta

yelerimizden

ye Resmi

Alican 26.07.2018 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

hasta karyolası

hasta yatagı,medikal hasta karyolası,motorlu yatak,havalı yatak,inoks medikal

Hasta karyolası,yatağa bağımlı hastalar ve uzun süreli tedavi olması gereken hastalar için kullanılan sağlıklı konforlu bir medikal üründür.Bir çok hasta yatağı modelleri bulunmaktadır.Fakat bunların arasında motorlu hasta yatakları( www.motorluhastayataklari.com)hastanın kendi ihtiyaçlarını karşılayabilmesine yardımcı olmaktadır ve hastanın bakımını üstlenen kişi için tasarlanan,ihtiyaçlarını giderebilmesine kolaylık sağlayan yataklardır.En rahat ve işlevsel yataklar ise www.motorluhastayataklari.com asansörlü hasta karyolarıdır.Asansörlü yatağın zeminden yüksekliğinin ayarlanabilmesi,baş ucu ve ayak ucu kısmının aynı anda ayarlanması,yan korkuluklarının olması,uzanktan kumandasının olması özellikler arasındadır.

Yatalak hasta bakımında kullanılan en önemli medikal ürünlerden bir tanesi ise havalı yataktır.Hastaların uzun süreli aynı pozisyonda yatmaları sonucu vücutta önce kızarma sonra morarma ve son aşamada da yara oluşumu meydana gelmektedir.Bunların önlenmesi için neden havlıyatak  bahsetmek gerekirse;havalı yataklarda hava giriş çıkışları bulunur ve Ventilasyon sistemi ile havalandırma yaparak terin yatakta nem oluşturmasını engeller. Bu sayede asta vücudunun kuru kalmasını sağlayarak yara oluşumunu engeller.

2010  yılında hastaların ergonomisini ve hastanın bakımını üstlenen kişinin hayat standardı düşünülerek AR-GE çalışmaları yürütülerek İNOKS MEDİKAL ismi ile sektöre giriş yapan firmamız sizlere daha iyi hizmet verebilmek ve hizmete daha rahat ulaşabilmeniz için tamamen güvenli ve hiçbir şekilde sizlerden kredi kartı bilgilerinizi almadan internet üzerinden e-ticaret yöntemi ile ürünlerimize ulaşabilmeniz için kurmuş olduğumuz www.motorluhastayataklari.com adresinde sizlerin hizmetinizdeyiz. İNOKS MEDİKAL www.inoksmedikal.com  olarak sektörde tamamen yerli üretim ürünleri ile bulunmaktadır. bir çok ürünün tek üreticisi bazı ürünlerinde Türkiye'de tek tedarikçidir. Sağlığınız bizim için değerli. 

 

 

  hasta yatagı,medikal hasta karyolası,motorlu yatak,havalı yatak,inoks medikal
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!