Boğazda Spyder Heyecanı Yaşandı! Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 29 Haziran 2013 Cumartesi tarihinde Sosyal Haberler kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 106 ziyareti evrimii.
 • 
   ticari,fiat,alana,k2,belgesi,hediyeBMW,428i,Gran,Coupe,Test,Sürüşü,türkçe anlatımReview: 2006,Volvo V50, videosu Cabrio,Zoe,EV,mi,GeliyorFiat’tan,Ağustos,avantajları!,

yelerimizden

ye Resmi

cenk37 17.08.2018 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Boğazda Spyder Heyecanı Yaşandı!

Boğazda,Spyder,Heyecanı,Yaşandı!

Depar Motor'un distribütörü olduğu efsane tasarım 2013 model Can-Am SPYDER Roadster ST modelinin, “Test Drive ve Briefing” etkinliği Bebek'te düzenlendi.Kanadalı Bombardier Recreational Products Inc. (BRP) şirketi tarafından geliştirilen Can-am SPYDER 2013 modeli, Depar Motor A.Ş tarafından düzenlenen ilk test-drive etkinliği basın mensuplarının katılımıyla Bebek'te düzenlendi. 

 

Depar Motor A.Ş Kurucu Ortağı ve Teknik Servis Müdürü Vidal İtkin, İkisi önde, biri arkada, “Y”şeklinde üç tekerlek olarak tasarlanan aracın, son yıllarda motor tutkunlarının yeni rüyası olarak anıldığını söyleyerek, ürünle ilgili detaylı bir sunum yaptı. Daha sonra Bebek'ten başlayarak boğaz boyunca süren test sürüşüne geçildi. Meraklılar, özel sürücülerin nezaretinde bu efsane motoru deneme fırsatı buldu. Spyder'ların yolculuğu, güzergâh boyunca herkesin ilgisi odağı oldu. 

 

Motor ile spor otomobil arası bir yerde konumlanıyor …\"Roadster Can-Am SPYDER\" adı verilen SPYDER\'lar, motosiklet ile üstü açılabilir spor Otomobil arasında bir kategoride yerini buluyor ve her iki sınıfın da üstün özelliklerini alarak ortaya çok farklı bir tasarım koyuyor. Motosikletin açık yapısı, oturuş pozisyonu, kumandaları, performans özellikleri miras alınırken otomobilin de dengesi ve fren performansını barındırıyor. Performans ve teknolojisinin harika uyumuyla SPYDER'i bir defa kullanan mutlaka bağımlısı oluyor.

 

Özellikle “Hız, Heyecan, Doğa, Macera, Keşif ama konfor da olsun...\" diyenlerden büyük talep görüyor. Araç ile asfalt arasındaki ilişkinin kimyasını değiştiren bir devrim niteliğindeki üç tekerlekli ve yepyeni deneyimler yaşamanızı sağlayan bir araç olan SPYDER, Y-mimarisiyle hem bir spor Otomobili hemde bir motosikleti andırıyor. 106 Beygir gücünde, 200 km hız yapabiliyor!Rotax® 990, V-iki sıvı soğutmalı motoruyla güçlü ve iddialı görünümünden, sürüş tarzının yarattığı heyecana ve manyetik viraj alma kabiliyetine kadar herşey size inanılmaz bir deneyim yaşatmak için tasarlanmıştır. 

 

SPYDER 2013 ST modeli, 106 beygir gücünde, 200 km hız yapabiliyor, yeni tasarım geniş ön paneli eşsiz Rotax motoru, şasesi motor tutkunlarının ilk kez görecekleri ST Sport Touring tasarıımına sahip bulunuyor. Renk alternatifleri ise, ST Roadster LTD ve ST-S modellerinde sarı, siyah, beyaz ve magnezyum olarak sunuluyor. Yılın her mevsimi kullanıcılarının partnerleri ile uzun yolculuklar yapabilecekleri her türlü donanıma ve konfora sahip olan Spyder ST' ler 18.000 € ÖTV KDV başlayan fiyatıyla satışa sunuluyor. 

 

En Güvenli Motor!Depar Motor A.Ş Kurucu Ortağı ve Teknik Servis Müdürü Vidal İtkin, “SPYDER, uçak, tren vagonu, deniz motoru gibi dev teknolojileri üreten Bombardier Recreational Products Inc. (BRP) şirketi tarafından üretiliyor. Arkasında dev bir şirket ve teknoloji var. Otomobillerde bulunan denge ve fren performansı özellikleri sayesinde güven açısından çok önemli bir noktada. Motosikletin açık yapısı, oturuş pozisyonu, performans özelliklerine sahip olurken, aynı zamanda bir Otomobil konforu ve güven donanımına sahip ilk motor olma özelliğine sahip.

 

Bu sebeple şıklık ve konfor yanında güven arayanlar tarafından tercih ediliyor. Araç ile asfalt arasındaki ilişkinin kimyasını değiştiren bir devrim niteliğinde bir teknolojiye sahip. Y-mimarisiyle hem bir spor Otomobil içindeki güveni hissetmeniz, hemde bir motosikleti sürme hissini yaşatıyor. 2014 yılında Can-Am marka Spyder motosikletlerimizin daha fazla kitlelere hitap edeceğine inanıyoruz. Ayrıca güvenliği açısından da sadece baylar için değil bayanlar içinde uygunluğu ön plana çıkartmayı düşünüyoruz.3 yıldır düzenlediğimiz bayi ve SPYDER Club etkinliklerimiz ile “Güvenli Motorsiklet Kullanımı” konusunda mesajlar ve eğitimler veriyoruz.”

  Boğazda,Spyder,Heyecanı,Yaşandı!
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!