Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 17 Mayıs 2013 Cuma tarihinde Sosyal Haberler kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 39
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 448
  • Toplam Üyeler: 203
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 493 ziyaretçi çevrimiçi.
  • 2.El,Otomobilde,Otomotivciler,Bayramı,BekliyorSTI,Rozetli,Subaru,BRZssangyong,x100Ferrari haberleri,Ferrari videoları,Ferrari Resimleri,Ferrari Özellikleri,Ferrari Videosu,Ferrari Fotoları,Ferrari Duvarkağıdı,Ferrari Fiyatı,Ferrari F12 Berlinetta OtomobilMercedes-Benz,Türk’ten,QR,kodlu,acil,yardım,kartları

Üyelerimizden

Üye Resmi

DgrMek 11.09.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

BMW, Elektrikli Otomobiller İçin Akıllı Telefon Aplikasyonları Peşinde!

BMW,Elektrikli,Otomobiller,İçin,Akıllı,Telefon,Aplikasyonları,Peşinde!,

BMW Grubu çatısı altında bulunan ve yepyeni bir alt marka olarak kademeli bir şekilde tanıtılmaya başlanan BMW i'nin model yelpazesi tamamiyle yeni elektrikli Otomobillerden oluşuyor.  Grup, BMW i'nin geleceğine yönelik aksiyonlar almaya kararlıkla devam ediyor. BMW Grubu'nun sürdürülebilirlik ve teknoloji ilkelerine uygun olarak elektromobilite alanında araştırmalarına devam eden BMW yetkilileri, toplam 80 bilgisayar programcısı ve yazılım geliştiricisinin katıldığı ve yaratıcılığı teşvik eden “Sürdürülebilir Hackaton” etkinliğini Kaliforniya ABD'de gerçekleştirdi.

 

BMW Teknoloji Merkezi'nde düzenlenen bu etkinlik kapsamında BMW i modellerinde kullanılabilecek 7 ayrı kategoride 15 farklı akıllı telefon ve mobil telefon aplikasyonu birincilik için yarıştı.BMW i markası için düzenlenen “Sürdürülebilir Hackaton”u kazananı ise şarj istasyonlarını verimli şekilde kullanmak ve bekleme sürelerini en aza indirmek amacıyla elektrikli Otomobil kullanıcılarının birbirleriyle isim/kimlik kullanmaksızın hızlı ve kolay bir şekilde iletişim kurmalarına yardımcı olmayı amaçlayan aplikasyon oldu. Mevcut şartlar altında elektrikli Otomobillerin şarj istasyonlarında uzun süre kalmaları ve yaygınlık olarak şarj istasyonlarının çok yaygın olmamasından yola çıkarak geliştirilen akıllı telefon aplikasyonu, şarja daha çok ihtiyaç duyan elektrikli Otomobil sahibinin bir diğeriyle irtibata geçerek Otomobilini kısa bir süre şarj etmek için izin istemesine olanak sağlıyor.

 

Şarj işlemi tamamlandığında, birinci Otomobil şarj işlemine kaldığı yerden devam edebiliyor. BMW i Markası!Odak noktası sürdürülebilirlik ve ilham veren tasarımlar olan BMW i, sunduğu yeni premium özellikler ile geleceğe dönük otomobilleri ve mobilite hizmetlerini simgeler. BMW Grubu'nun, bugünkü bireysel mobilite tanımını yeniden şekillendirecek Otomobil konseptleri de BMW i markası altında geliştirilmektedir. Bu geliştirme sürecinde öncü teknolojiler, akıllı hafif yapı ve malzemelerin yenilikçi kullanımı ile minimum ağırlığa, maksimum menzile, geniş alana, üstün sürüş özelliklerine ve maksimum güvenliğe sahip otomobiller yaratmak birinci önceliktir. BMW i model yelpezisi içinde hibrid BMW i8 Concept Coupe, BMW i8 Concept Spyder ve seri üretim versiyonu 2013 yılında tanıtılacak tamamiyle elektrikli BMW i3 yer almaktadır.

  BMW,Elektrikli,Otomobiller,İçin,Akıllı,Telefon,Aplikasyonları,Peşinde!,
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!