Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Video ve Ekleyen Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 41604 Araba Puanı Bulunuyor.

Mercedes-Benz S350 BlueTEC 2012 Aşk Hiç Ölmez

cicisilin tarafından 12 Eylül 2011 Pazartesi tarihinde Mercedes Videoları kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 453
  • Toplam Üyeler: 207
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 535 ziyaretçi çevrimiçi.
  • Toyota,FT-1,Coupe,Concept,2014,Detroit,Auto,Show\'da2012 Abarth Punto SuperSport,Abarth Punto SuperSport 2012Ford Focus Zetec S,Ford Focus Sportif 2012 İngilterede görücüye Çıkıyor2013 şangay,gran lavina,Volkswagen,a32015,Mercedes,S600,Yeni

Üyelerimizden

Üye Resmi

Mrkose 30.01.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Mercedes-Benz S350 BlueTEC 2012 Aşk Hiç Ölmez

2012 Mercedes-Benz S350 BlueTEC (2011 NAIAS)

Mercedes-Benz S350 BlueTEC 2012 Aşk Hiç Ölmez

yeni yollara yeni araba

"Buluş aşk ölür" - Benz Patent Motorwagen otomobil yeniden icatCarl Benz, Berlin'de yaptığı üç tekerlekli motorlu araç bir patent başvurusunda 29 Ocak 1886 tarihinde oldu. O günden bu yana, 2011 yılında 125. yılını kutluyor otomobil, resmi doğum düşünülebilir geldi. Gottlieb Daimler Benz ile paralel olarak, ilk dört tekerlekli motorlu araç geliştiriyordu. Böylece, birbirinden bağımsız olarak çalışan, bugünkü Daimler AG ve küresel başarılı Mercedes-Benz çekirdek marka kurucu babaları da günümüz binek otomobil, ticari araç ve otobüsler için temel taşı atılmıştır. Tasarım, konfor ve güvenlik ile ilgili tüm alanlarda, sürücü teknolojisi - O zamandan beri, otomobil icat eden şirket daha diversely ve diğer herhangi bir motorlu taşıt üreticisi daha kalıcı ve gelişimini şekillendirmek için gitti.Yenilik her zaman bir araba üreticisi için başarının anahtarı olmuştur ve gelecekte daha da önemli olmaya hazırlanıyor. Yeni fikirlerin arayışında gitmek için cesaret olmadan, otomobil yok olacağını ve yenilik olmadan olmazdıherhangi bir ilerleme. Mercedes-Benz, otomobil mucidi, kendi gelişimi ile her zaman önde şiddetle bastırdı vardır. Örneğin, 1886 yılından bu yana 80.000 'den fazla patent başvuruları ile şirket sürekli teknolojik liderliği iddiasını destekleyen, Carl Benz ve Gottlieb Daimler, sırasıyla "Patent Motorwagen" ve "Motorkutsche" açıkladı yıl. Dünyanın ilk otomobili olarak, Benz Patent Motorwagen öncü ruhu parlayan bir örneği. Kendi gününde, zarif üç tekerlekli hareketlilik yeni bir çağ dawned olduğunu ilk bakışta açıkça tasarlanmıştır. Daimler'in dört tekerlekli motorlu taşıma ilk otomobil oldu.Mercedes-Benz, sürekli olarak yeni bölümler ile gelişmiş olduğu bir hikaye - Bu iki araç eşsiz bir başarı öyküsünün başlangıcı temsil etmektedir. Zaman ve Stuttgart merkezli otomobil üreticisi tekrar çığır açan buluşlar, başlangıçta, "gelecek" değil sadece kişisel özgürlüğün bir simge haline gelişmeye eleştirmenler tarafından söylendi "horseless taşıma", ama aynı zamanda büyük bir ekonomik güç merkezi haline gördük . Ilk otobüs ve ilk ağır kamyon yanı sıra, şirketin en önemli yenilikleri de ilk modern binek otomobil, Şubat 1900 yılında sunuldu Mercedes 35 HP içerir.

"The love of invention never dies" - from the Benz Patent-Motorwagen to the reinvention of the automobileIt was on January 29, 1886 that Carl Benz filed an application in Berlin for a patent on his three-wheeled motor car. That day has since come to be considered the official birthday of the automobile, which celebrates its 125th anniversary in 2011. In parallel with Benz, Gottlieb Daimler was developing the first four-wheeled motor car. Thus, working independently of each other, the founding fathers of today's Daimler AG and its globally successful Mercedes-Benz core brand laid the foundation stone for all present-day passenger cars, commercial vehicles and buses. Since then, the company that invented the automobile has gone on to shape its development more diversely and enduringly than any other motor vehicle manufacturer - in all relevant areas, from drive technology through comfort and safety to design.Innovation has always been the key to success for a car manufacturer and is set to become even more important in future. Without the courage to go in search of new ideas, there would be no automobile; and without innovation, there would beno progress. Mercedes-Benz, the inventor of the automobile, has always pressed ahead vigorously with its development. For instance, the company has repeatedly underpinned its claim to technological leadership with over 80,000 patent applications since 1886, the year in which Carl Benz and Gottlieb Daimler respectively unveiled their "Patent-Motorwagen" and "Motorkutsche". As the world's first car, the Benz Patent-Motorwagen is a shining example of the pioneering spirit. In its day, the exquisitely engineered three-wheeler made it clear at first sight that a new age of mobility had dawned. Daimler's motorized carriage was the first automobile with four wheels.These two vehicles represent the start of a unique success story -- a story that Mercedes-Benz has continuously enhanced with new chapters. Time and again groundbreaking inventions from the Stuttgart-based car manufacturer have seen the "horseless carriage", which was initially said by critics to have "no future", evolve not only into an icon of personal freedom, but also into a major economic powerhouse. Alongside the first bus and the first heavy truck, the company's most important innovations also include the first modern passenger car, the Mercedes 35 HP, which was presented in February 1900.

  Mercedes-Benz,S350,BlueTEC,2012,Aşk,Hiç,Ölmez
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!