2014 Honda Crosstour 3.5L V-6 Test Sürüşü Hakkında Özellikleri Araba Videosu Otomobil Videolar Honda Araba Videoları 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Video ve Ekleyen Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 41604 Araba Puanı Bulunuyor.

2014 Honda Crosstour 3.5L V-6 Test Sürüşü Hakkında Özellikleri

cicisilin tarafından 11 Haziran 2013 Salı tarihinde Honda Araba Videoları kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 184 ziyareti evrimii.
 • 
   Million,Dollar,Mercedes,Benz,oto kiralama,kiralık oto,araba kiralama,operasyonel kiralamayüke göre fren,hidrolik basınç,değişim,fren hidrolik değişimiilginc,araba,kazalarıVolkswagen Otomobillerinin Servis Hizmetleri,Mobil Uygulamalı Çalışacak Linki İndir

yelerimizden

ye Resmi

krkmzmhmt 26.01.2019 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 5 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

2014 Honda Crosstour 3.5L V-6 Test Sürüşü Hakkında Özellikleri

Honda Crosstour bir 2012 model olarak yaptı ve aslında bir Honda Accord hatchback wagon versiyonu. Şimdi bir dış, güncellemeleri yüz germe, yükseltilmiş teknoloji ve daha fazla yakıt verimli ve daha güçlü yeni bir Dünya Düşler motoru içerir gözden geçirilmiş bir versiyonu olsun. 2014 Honda Crosstour 27.230 $ bir taban fiyat vardır.

ABD'de burada Honda tarafından satılan 20 yılı modelleri ile, bu araç var anlamak zor Ama satış gösterdiği gibi, CUV segmentinde bu araç için bir niş vardır. Aileler, küçük çocuklar ve hatta bir Accord veya Camry oldukça yeterli onlar ekstra alan geri gerekir ama mutlaka istemiyorum gibi değil emekli insanlarla çiftler: Honda Crosstour dahil olmak üzere farklı araba satın alan bir dizi için büyük bir seçenek olduğunu bir SUV veya büyük CUV yatırım. Bu nedenle Crosstour mükemmel bir araç.

Varlığını ilk birkaç yıl boyunca, Crosstour Toyota Venza veya Subaru Outback gibi bu segmentteki diğer araçlar ile çok iyi rekabet yoktu. Ama Honda beefier görünüyor, lüks iç ve yükseltilmiş motor ile bu arabayı yeni bir yaşam kira verdi. Sonuç geliştirilmiş satış ve mükemmel, daha fazla insan ihtiyaçlarını karşılayan bir otomobil.

Kaputun altında Değişken Valf Zamanlaması ve Değişken Silindir Yönetimi içeren bir Dünya Düşler V-6 motor yaşıyor.3.5 litre V-6 motor 278 beygir gücü ve 252 lb-ft yapar. tork. Güç bir 6-ileri otomatik şanzıman aşağı alınır. Yakıt ekonomisi şehirde 20 MPG ve karayolu üzerinde 30 MPG olduğunu. Daha az güçlü 4 silindirli bu ortalamaları biraz daha iyi yakıt ekonomisi vardır.

İç kısımda, Crosstour çok güzel bir tasarıma sahiptir.Orta konsolda bulunan 2 ekran vardır, bir navigasyon kontrol eder ve diğer radyo için ise. Bir Honda güvenilirlik ile birlikte ekstra kargo alanı ihtiyacınız varsa 2014 Honda Crosstour iyi bir satın olduğunu.

 

 The Honda Crosstour made its debut as a 2012 model and is essentially the hatchback wagon version of a Honda Accord. Now we get a revised version that includes a facelift on the outside, updates to the interior, upgraded technology, and a new Earth Dreams engine that is more fuel efficient and more powerful. The 2014 Honda Crosstour has a base price of $27,230.

With over 20 models sold by Honda here in the U.S.; it's hard to understand why this vehicle exists But as sales have shown, there is a niche for this vehicle in the CUV segment. The Honda Crosstour is a great choices for a number of different car buyers including: families, couples with young children, and even retired people where an Accord or Camry isn't quite enough as they need that extra space out back but do not necessarily want to invest in an SUV or large CUV. Hence the Crosstour is the perfect vehicle.

For the first few years of its existence, the Crosstour did not compete very well with other vehicles in this segment like the Toyota Venza or the Subaru Outback. But Honda has given this car a new lease on life with beefier looks, luxurious interior, and upgraded powerplant. The result is improved sales and a car that meets the needs of more people, perfectly.

Under the hood lives an Earth Dreams V-6 engine that includes Variable Valve Timing and Variable Cylinder Management. The 3.5 liter V-6 engine makes 278 horsepower and 252 lb-ft. of torque. Power is put down through a 6-speed automatic transmission. Fuel economy is 20 MPG in the city and 30 MPG on the highway. There is also a less powerful 4-cylinder that averages a little bit better fuel economy.

On the inside, the Crosstour has a very nice design. There are 2 screen located in the center console, one controls the navigation and while the other is for the radio. The 2014 Honda Crosstour is a good buy if need extra cargo space along with the reliability of a Honda.

  2014,Honda Crosstour,3.5L,V-6,Test Drive,CUV,Test Sürüşü,Hakkında,Özellikleri,honda,araba
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...

© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!