Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 453
  • Toplam Üyeler: 207
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 548 ziyaretçi çevrimiçi.
  • Land Rover,Defender,Renderings videoTürkiyeden Ve Dünyandan Karışık Araba Resimleri,Türkiye Otomobilleri,Dünya Otomobillerijeep wrangler rubicon,4x4,unlimitedFord'da,dünyanın,teknolojisi,ayda,414,TL'yeİlk Yardımda müdahale,Kanama Durdurma,Nasıl Yapılır,gerekenler

Üyelerimizden

Üye Resmi

bilal 09.01.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

AKILLI LASTİK NEDİR

Run Flat teknolojisi ile üretilen lastikler sayesinde içindeki havayı yitirmiş patlak bir lastikle bile aracınızın kontrolünü tamamen koruyarak güvenli bir şekilde yolunuza devam edebilirsiniz. Üstün Yol Tutuş Değerleri: Run Flat lastiklerde kullanılan güçlendirici materyaller güvenliğin yanı sıra araçlara sportif kullanım sunacak ve direksiyon hareketlerine en kesin cevabı verecek şekilde geliştirilmiştir. Örnek Gösterilecek Konfor: Daha hafif ve esnek kuşak paketi, daha ince güçlendirilmiş yanak yapısı ile en iyi standart lastiğe eşit düzeyde konfor sunmaktadır.

 

Tutarlı Performans: Özel karkas yapısı lastik normal hava basıncındayken optimum performansı almak için oluşturulmuş olup hava basıncı düştüğünde sürüş emniyetinden ödün vermeyecek şekilde esneklik göstermektedir. Standart lastikler hava kaybettiğinde jant lastiğin yanağına basınç uygulamaya başlar. Fazlasıyla hava kaybetmiş ya da patlamış bir lastik hızla ısınır ve jantın yanağa yaptığı basınçla birleştiğinde lastiğin yapısal özellikleri bozulacak ve zarar görecektir. Bu lastik yanağının parçalanmasına veya lastiğin janttan fırlaması gibi tehlikelere yol açabilir. Run Flat lastikler tarafından sunulan aracın devamlı hareket halinde olabilme garantisi lastiğin kendi kendini destekleyen yanak yapısından gelmektedir. Bu yüzden lastiğin yanakları basınç yokluğunda oluşan tüm yanal ve yatay yükleri dengeleyebilmektedir.

  AKILLI,LASTİK,NEDİR
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!