Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 12 Ekim 2011 Çarşamba tarihinde Araba Kampanyaları kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 38
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 440
  • Toplam Üyeler: 194
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 408 ziyaretçi çevrimiçi.
  • 2014 model arabalar,2014 peugeot 308,fransiz arablaari,peugeot,peugeot 308BMW,yalnızca,Japonya'da,satılacak,Z4,2.0i,GT5 Serisi,bmwRenault,Scenic II,Police,videoBuick Regal,2011,Amerika,Keşfi,İncelemeleri

Üyelerimizden

Üye Resmi

ARIKAN64DS229 05.11.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Mercedes-Benz 2012 Model C-Serisi E-Serisi Ve Diğer Modellerde 2011 Ekim Kampanyaları Başladı

Mercedes-benz finansal hizmetler'in e-serisi'ne özel taktim ettiği “ tek kelimeyle “e”şsiz kampanya” ekim ayında da devam etmekte.


Siz Daha iyisine Layıksınız size Yakışan Mercedes Benz Olur
C-serisi
Mercedes-benz finansal hizmetler'in otomobilin icadının 125. senesi şerefine özel bir kampanya sunuyor. 125.yıl kampanyası çerçevesinde mercedes-benz müşterileri, 20111 senesi boyunca ayda yanlızca 125 tl ödeyerek c-serisi'ne sahip olabilecekler. % 0, 79'luk faiz oranıyla hazırlanan 36 aylık balon ödemeli kampanyada, 2012 senesi itibariyle aylık ödemeler 1.749 türk lirası olarak devam edecek. 36'ıncı ayda kurumsal mercedes-benz müşte-rileri 31.535 tl, şahsi mercedes-benz müşterileri ise 34.349 tl'den başlayacak balon ödemeler ile geri ödemelerini bütünüyle bitirmiş olacaklar.

mercedes-benz finansal hizmetler müşterilerin isteklerine göre da değişik ödeme seçe-nekleri sunuyor.

E-serisi
Mercedes-benz finansal hizmetler'in e-serisi'ne özel taktim ettiği “ tek kelimeyle “e”şsiz kampanya” ekim ayında da devam etmekte. Bu uygun kampanya dahilinde mercedes-benz müşterileri, euro esasında % 0, 28 faiz oranı ve ayda € 2.000 tutarındaki aylık ödemeler ile e-serisi'ne sahip olma fırsatını yakalayabilecekler.
Buna ek olarak bu özel kampanyanın tl alternatifleri de mercedes-benz müşterilerine sunuluyor. Bu bağlamda tl esasında şahsi mercedes-benz müşterileri % 0, 69 faiz oranı ile 4.150 tl tutarındaki aylık ödemelerle, kurumsal mercedes-benz müşterileri ise gene % 0, 69 faiz oranı ve 4.099 tl tutarındaki aylık ödemeler ile e-serisi'ne sahip olabilirler.Mercedes-benz Otobüsler
mercedes-benz finansal hizmetler otobüs müşterileri için de ekim ayında yeni bir kampanya ile yardım olmaya devam etmekte.

“Şimdi al, 2012 sezonda Öde” sloganı ile takdim edilen kampanya dahilinde ekim ayı içeri-sinde mercedes-benz otobüs satın alan müşteriler, ödemelerine 2012 senesinin mayıs ayında başlayarak her ay için sabit bulunan taksit tutarı ile ödemelerini tamamlayacaklar.

24, 30 ve 46 ay olmak için 3 değişik vade seçeneği sunan kampanya çerçevesinde travego ve ya tourismo otobüs satın alacak mercedes-benz müşterileri araçlarını ekim ayında satın alarak mayıs ayında ödemeye başlayabilecekler. Ödemelerin ilk taksidinin 6 ay erteleneceği bu kampanyada, tl ödemelerinde 9.146 tl'den başlayan aylık taksitler, euro ödemelerinde ise € 3.393'dan başlayan taksitler ile yepyeni bir mercedes-benz otobüs sahibi olunabilir.

Be vesileyle vasıta yenileme veya ek vasıta yatırımı yapan müşteriler vade süresince sabit taksit tutarları ve vade sonunda vasıtanın yüksek 2.el değeri sayesiyle mercedes-benz tourismo ya da travego'ya sahibi olabilmenin avantajlarından faydalanabilecekler.

Mercedes-Benz türk, bu özel ödeme kampanyasının dışında halihazırda travego, tourismo ve ya setra müşterilerine de ilk ve 2. giriş tarihlerine göre türlü fırsatlar sunuyor. Bu kapsamda 08.08.2011- 31.10. 2011 tarihleri aralığında ilk girişini yapan otobüsler için yedek parça ve mercedes-benz oil yağ brüt fiyatı üzerinden %15 ( Boya, kaporta işlem-leri hariç ) , işçilikte ( Boya, kaporta işlemleri hariç ) Brüt lista fiyatı üzerinden % 20 indirim uygulanmaktadır. Buna ek olarak bu müşterilere mercedes-benz logolu zippo çakmak da armağan edilmektedir.

İlk girişi yukarı taraftaki tarihler arasında olup 2. girişini 01.11.2011 - 31.03.2012 tarihleri aralığında yapacak otobüsler içinse yedek parça ve işçilik brüt liste fiyatı üzerinden ( Boya&kaporta işlemleri hariç ) %20, mercedes-benz oil yağ brüt liste fiyatı üzerinden de %15 indirim uygulanmaktadır.

Mercedes 2012 C-Serisi E-Serisi Ve Diğer Modellerde Ekim Kampanyaları Başladı
Mercedes-benz hafif ticari taşıtlar
Hafif ticari taşıtlar pazarının parlayan yıldızı mercedes-benz, okul, servis ve turizm sektörlerinde kullanılmakta olan sprinter ve vito müşterilerinin güçlerine ortak, işlerine yardımcı olmaya devam etmekte.
Mercedes-benz finansal hizmetler'in ekim ayında % 0. 89 faiz oranı ile 48 aya ulaşan vade seçeneği taktim ettiği kampanya dahilinde kurumsal mercedes-benz müşterileri ayda 519 tl'den başlayan ödemelerle vito ya da sprinter ( Orta panelvan hariç ) , şahsi mercedes-benz müşterileri ise ayda 535 tl'den başlayan taksitler ile vito sahibi olabilirler.

Buna ek olarak yeni vasıta sigorta hizmeti de mercedes-benz sigortacılık hizmetleri vasıtasıyla mercedes-benz müşterilerine sunuluyor. Mercedes-benz taşıt ticaret tarafından mercedes-benz müşterilerinin 2.el vasıtaları binici fiyatlarıyla değerlendiriliyor. Gene mercedes-benz taşıt ticaret tarafından satılan bütün 2.el hafif ticari taşıtlar 1 sene bo-yunca limitsiz kilometre için sıfır kilometre vasıta fiyatı üzerinden garanti kapsamında sa-tılıyor.
Bakım aralığının uzun, bakım maliyetlerinin düşük olduğu, düşük yakıt tüketimi sunan halihazırda kullanımdaki hafif ticari taşıtlar için takdim edilen revizyon paketleriyle vasıtaların kul-lanım ömürlerinin arttırılması hedefleniyor.

Sprinter
Sınıfının tek euro 5 motora sahip ve eco-gear şanzımanı ile düşük işletme maliyetinin yanında, üstün tasarımı, 3 noktalı emniyet kemeri, orjinal elektrikli kapısı ve üstün gü-venlik özellikleriyle mercedes-benz sprinter minibüs; 7, 5 m³'ten 17m³'e uzanan taşıma kapasitesi ve sağlam yapısıyla sprinter panelvan; Her işe münasip sağlam gövde oluşumu ve modüler kasa çözüm yolları ile sprinter kamyonet ve 22+1 kişilik, arka aksta bulunan 4 te-kerlek yerine güçlendirilmiş 2 tekerlek, ek 3 koltuk arttıtılmış kapasite, yeni okul yö-netmeliğine münasip kamera sistemi ve euro 5 motoruyla sınıfında tek bulunan sprinter okul servisi efsane olmaya devam etmekte.


Vito
70 cm uzunluğundaki bagaj alanı, katlanabilir, yön değiştirebilir koltukları ve 3+3+2+1 oturma düzeni ve d2 belgesine kayıt imkanıyla turizm ve taşımacılıkta bir prensip imza atan yeni vito 8+1 minibüs; Konfor, rahatlık ve ekonomiyi hep birlikte arayanların yeni gözdesi olmaya devam etmekte.

Viano
Geniş hacimli vasıtaların en üst kategorisini tanımlayan yeni mercedes-benz viano kendi sınıfında değerleri yeni baştan belirliyor. Yeni viano 163 ps euro 5 motoru, blueefficiency teknolojisi ve standartların çok ötesindeki konfor anlayışıyla mutlu-luk için özel sebepler arayanların gene ilk tercihi olmaya devam etmekte.

Şimdi Ekim Ayında Kampanyalarla Mercedes Benz Sahibi Olabilirisiniz Hemde 2012 Model Arabalarla

 • haberin resmi

  Üretiminin ve testlerinin Türkiyede gerçekleştiği Honda Civic ekim ayında model bazlı satışlarda liderliği bırakmadı. Ho...

  13 Kasım 2018 Salı
 • haberin resmi

  Hurda teşviği ile birlikte ekim ayında 86 bin 900 TLye satışa sunulan Corolla 1.6 Life modeli yeni ÖTV düzenlemesi sonra...

  13 Kasım 2018 Salı
 • haberin resmi

  Öncelikle son zamanlarda internet üzerinde Seat yedek parça, Megane 2 yedek parça, Opel yedek parça ya da Tofaş Şahin ye...

  30 Eylül 2018 Pazar
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Toplam 1 Yorum.
Yorum yapmak için tıklayın
 1. cicisilin cicisilin
  (Yönetici)

  Ekim Ayında 2012 Model Mercedesler Fırsatları Başlamış Haberiniz Olsun

  twitter facebook
  sakıncalı yorum

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2018 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!