Toyota'dan eğitime destek sürüyor Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 16 Haziran 2014 Pazartesi tarihinde Araba Haberleri 2014 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1704
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 462
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 181 ziyareti evrimii.
 • 
   2013,Trafik Cezaları,ceza Listesi,Yeni Ceza Ücretleri,kırmızı ışık,emniyet kemeri,hız sınırı,alkolPorsche,Macan,Turbo,karşınızdaPPG,ve,Mercedes-Benz’den,dev,işbirliğiFaralli & Mazzanti Evantra,Coupe Spor Otomobil 2012 İtalyan Araba Bilğilerioto kiralama,kiralık oto,araba kiralama,operasyonel kiralama

yelerimizden

ye Resmi

Uğur ışık 04.12.2017 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

Toyota'dan eğitime destek sürüyor

Toyota\'dan,eğitime,destek,sürüyor

Sakarya'daki fabrikası ile binlerce kişiye istihdam imkanı sağlayan Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, şimdi de Sakarya Üniversitesi ile yaptığı işbirliğinde, gençlere geleceğin kapılarını açıyor. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, üniversite gençliğini desteklemek ve geleceğin mühendislerine staj, deneyim ve gelişim imkanları sağlamak amacıyla Sakarya Üniversitesi ile masaya oturarak bir işbirliği protokolü imzaladı. 

 

 Sakarya Üniversitesi'nde, Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muzaffer Elmas ile Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş Genel Müdür ve CEO'su Orhan Özer'in katılımı ile imzalanan protokol pek çok gence fırsat kapısı açacak. Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.Ş Genel Müdür ve CEO'su Orhan Özer, ilk kez gerçekleştirdikleri bu işbirliğini Sakarya Üniversitesi ile gerçekleştirmekten büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek, “Otomotiv sektöründeki farkımızı ve başarımızı, her alanda hissettirmek ve artı değerlerle toplumumuza katkıda bulunmak en önemli hedeflerimizden biri. Gençlerimize, onların fikirlerine değer veriyoruz.

 

Üniversite gençliğimize katkıda bulunmak, onların kariyerlerinde eğitici, destekleyici bir kurum olarak yer alarak, öğrencilerimize geleceğin kapılarını açmak her şeyden önce vazifemiz ve sorumluluğumuz. Bu bakış açısıyla ilimizin güzide üniversitesi, Sakarya Üniversitesi ile yaptığımız temaslar neticesinde bugün bu işbirliği protokolünü imzalamaktan mutluluk duyuyorum. Başarılı ve güzel bir başlangıç olması temennisi ile hayırlı olmasını diliyorum” dedi.  

 

Özellikle otomotiv sektöründe teknik eğitime ve teknolojinin değişimine ayak uyduracak gençlerin  kariyerlerine katkıda bulunacak olan işbirliği,  öğrencilerin potansiyellerini ortaya çıkartmaları için de önemli bir fırsat olacak.  Konuyla ilgili olarak Sakarya Üniversitesi Rektörü Prof.Dr. Muzaffer Elmas ise, “Sakarya Üniversitesi olarak Üniversite-Sanayi İşbirliği kapsamında yaptığımız uygulamalar çok güzel sonuçlar vermektedir.  Toyota ile imzalayacağımız bu protokol de üniversite-sanayi işbirliğini geliştirme konusunda önemli adım olacaktır. 

 

Otomotiv sanayinin devlerinden biri olarak öncelikle bulunduğu bölgedeki üniversite ile bu birlikteliğe start veren Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye, üniversitenin mühendislik bölümlerinde staj yapması öngörülen adaylar için bu imkanı sunuyor. Özellikle makine, endüstri, elektrik-elektronik ve metalurji bölümlerinden öğrenci alımının hedeflendiği işbirliğinde, uzun dönemli mesleki stajlar söz konusu olduğundan öğrencinin performans ve adaptasyonun yanı sıra kurumun ihtiyaçları doğrultusunda iş imkanlarının değerlendirilmesi de söz konusu olabilecek.

 

Protokol çerçevesinde fabrika ziyaretleri, konferans, seminer, temalı çalıştaylar gibi pek çok konuda karşılıklı işbirliği sağlanacak…

  Toyota\'dan,eğitime,destek,sürüyor


 • haberin resmi

  Splash ve Alto modellerinin yerini alması beklenen Suzuki\'nin yeni küçük modeli Celerio satışa sunuluyor. 2015 ba...

  10 Aralık 2014 Çarşamba
 • haberin resmi

  Ford Explorer\'in üretime başlamasının 25. yılını modelin yeni versiyonunu Los Angeles Auto Show\'da tanıtarak k...

  06 Aralık 2014 Cumartesi
 • haberin resmi

  Aile sedanları artık sıkıcı olamk zorunda değil kanıtı da 2016 Mazda6 Los Angeles Auto Show’un devam ettiği ş...

  06 Aralık 2014 Cumartesi


Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2021 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!