2014 MINI Tanıtıldı Araba-OTO.Com 

Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa
Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 02 Aralık 2013 Pazartesi tarihinde Araba Haberleri 2013 kategorisine yazıldı.SponsorSekmeler


 • 
  Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 460
  • Toplam Üyeler: 208
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 ye ve 128 ziyareti evrimii.
 • 
   Seat,Leon,Cupra,ve,Cupra,280,Arabaları,Tanıtıldıikinci el araç alırken,ikinci el araç alırken dolandırılmayın,ikinci el araç alırken ikinci el dolandırıcılık,araç dolandırıcılarıNissan,Note,Test,Sürüşü,BilğileriSoğutma Suyu,Soğutma Suyu Nasıl Değiştirilir,Soğutma Suyu Nedir,Soğutma Suyunun DeğiştirilmesiRusya,Trafik,Ölümden Dönenler,kıl payı Yayalar,cadde,kalabalık yer

yelerimizden

ye Resmi

Büşra 25.12.2018 tarihinde sitemize ye oldu.
Toplam 0 Araba Puan Bulunuyor.Anketimize KatılınFacebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece yelerimiz oynayabilir..ye Ol
Oyunun mant site zerinde kazandnz sanal liralarnz sizin belirlediiniz bahis orannda arttrmaya almak. Yaknda aktif edilecek modifiye araba oyunu iin bu sanal liralar ile sanal paralar alp modifiye arabanz toplayabilecek ve baka bir yenin arabas ile g yarna sokabileceksiniz.

2014 MINI Tanıtıldı

2014 mini,2014 model arabalar,ingiliz arabalari,mini,mini cooper

MINI, selefinden daha büyük olan 2014 versiyonu ile yollarda olacak. Heyecanla beklenen MINI'ler de tasarım olarak çok fazla değişikliğin olmadığını ancak ilk bakışta daha büyüdüğünü görüyoruz. 99 mm uzamış, 44 mm genişlemiş, 7 mm yükselmiş. Aks mesafesi ise 44 mm artırılmış. Bu büyümenin neticesinde bagaj hacmi 211 litreye ulaşmış. Her model de biraz daha büyüyen MINI'ler bu boyutlar ile efsane MINI modelinden iyice uzaklaşsa da olmazsa olmaz retro çizgilerini hala korumakta.

 

Arabanın dış görünümünde her zamanki yuvarlak hatlarından taviz verilmeyen arabanın sadece arka stopların biraz daha büyüdüğü görülmekte. İç mekan tasarımında yapısal bazı değişiklikler görülmekte, bu değişiklikleri standarda yaklaşma olarak da değerlendirebiliriz. Burada özellikle far kumandalarının ön panele alınması, orta konsoldaki şalter şeklindeki düğmelerin normal düğmelere dönüşmesini söyleyebiliriz.

 

Ayrıca direksiyon simidi ve göstergelerde de revizeler bulunuyor. Bu değişiklikler daha önce MINI kullanmamış birisi için iyileştirme olarak görünse de markanın kullanıcıları için retro havasından verdiği tavizler olarak yorumlanabilir. Kaputun altında üç farklı motor seçeneği yer almakta. Cooper versiyonunda 1.5 litre hacimli, 3 silindirli, 136 beygir gücünde ve 230 Nm tork üretebilen motor seçeneği yer almakta. Cooper'ın dizel alternatifi olan Cooper D'de ise yine 1.5 litrelik 116 beygir gücünde ve 270 Nm tork üretebilen motor seçeneği yer almakta.

 

Yeni MINI'lerin performans olarak en iyisi olan Cooper S'de ise 2.0 litrelik benzinli motor seçeneği yer almakta, bu motor seçeneği ile araba 192 beygir gücünde ve 300 Nm tork üretebiliyor. Güncel MINI modellerinde de olduğu gibi 2014 MINI'ler de 6 ileri vitesli manuel ve otomatik şanzıman seçeneklerine sahip olacaklar. MINI yeni modellerinin satışa sunulacağı tarih ile ilgili tam bir bilgi vermede de önümüzdeki sene bahar aylarında satışa sunacağını açıkladı.

  2014 mini,2014 model arabalar,ingiliz arabalari,mini,mini cooper
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Grlerinizi Paylaabilirsiniz.
Henz yorum yaplmam.
Yorum yapmak iin tklayn

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Gvenlik Kodu Yeni bir gvenlik kodu gsterir

Ykleniyor
lem Yaplyor Ltfen Bekleyin...


© 2011 - 2020 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!