Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

yadigar 11.06.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 170 Araba Puanı Bulunuyor.

yadigar

yadigar tarafından 20 Temmuz 2011 Çarşamba tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 453
  • Toplam Üyeler: 207
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 523 ziyaretçi çevrimiçi.
  • Scion FR-S Coupe Modeli,Yarış Otomobili Olarak Karşınızda Olacakmercedes'ten,ekim,kampanyasıPorsche 911,porsche,porsche 2011,porsche 2012,SLALOM,TESTİ,NASIL,YAPILIRAudi R8 V10 v Honda Civic,Type R Mugen,autocar.co.uk videosu

Üyelerimizden

Üye Resmi

ahmetay 17.11.2013 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 5 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Yılın ilk yarısında en çok tercih edilen marka

fiat,marka,sıfır araba

Yılın ilk 6 ayında Türk tüketicisi Fiat" href="http://www.arabasever.com">Fiat markasını tercih etti.

Fiat, 2011 yılının Ocak-Haziran döneminde en çok binek otomobil ve hafif ticari araç satışı gerçekleştirerek Türkiye'nin en çok tercih edilen araba markası oldu. Yılın ilk yarısında binek otomobil + hafif ticari araç satışlarını % 60 oranında artıran Fiat, ulaştığı % 15.2'lik payla da toplam ulusal pazardaki liderliğini sürdürdü.

Fiat İş Birimi Direktörü Okan Baş, yılın ilk 6 ayına ilişkin olarak yaptığı değerlendirmede, Fiat olarak pazarın üzerinde bir performans sergilediklerini belirterek, "Ocak-Haziran 2011 döneminde binek otomobil, hafif ticari araç pazarlarının yanı sıra toplam pazarın çok üzerinde bir büyüme gösterdik. İlk 6 ayda binek otomobil satışlarımız özellikle Fiat Linea modelinin başarılı performansıyla % 78 artarken, hafif ticari araç satışlarımız ise yoğun talep gören Yeni Fiat Doblo, Fiat Doblo Classic ve Fiat Fiorino modelleri sayesinde % 46 oranında artış gösterdi. Binek otomobil ve hafif ticari araçtan olaşan toplam satışlarımız da aynı dönemde % 60 oranında yükseldi" dedi.

Okan Baş, Fiat'ın Türkiye binek otomobil + hafif ticari araç toplam pazarının lideri olduğunu vurgulayarak,

"İlk 6 aylık toplam pazarda % 15.2'lik payla Türk tüketicisinin en çok tercih ettiği marka olma gururunu yaşıyoruz. Ayrıca, aynı dönemde ulaştığımız % 26'lık payla hafif ticari araç pazarının tartışmasız lideri olarak yolumuza devam ediyoruz"

diye konuştu.

Fiat'ın binek otomobil satışları % 78.4, hafif ticari araç satışları da % 46.6 arttı

Fiat, Ocak-Haziran 2011 döneminde 29.970 adedi binek otomobil, 34.082 adedi ise hafif ticari araç olmak üzere toplamda 64.053 adetlik toplam satış gerçekleştirdi. Fiat, 2011 yılının ilk 6 aylık döneminde, binek otomobil satışlarını geçen yılın aynı dönemine göre % 78.4 gibi oldukça yüksek bir oranda artırmayı başardı.

Aynı dönemde Fiat, hafif ticari araç satışlarını ise % 46.6 oranında artırdı. Fiat'ın Ocak-Haziran 2011 döneminde binek otomobil + hafif ticari araç toplam satışları ise geçen yılın aynı dönemine göre % 60 oranında bir artışa imza attı.

Hem toplam pazarın hem de hafif ticari araç pazarının tartışmasız lideri

Fiat, 2011 yılının ilk 6 aylık döneminde ulaştığı toplam satış rakamıyla binek otomobil+hafif ticari araç toplamından oluşan ulusal pazarda Türkiye'nin en fazla tercih edilen markası olduğunu bir kez daha gösterdi. Fiat, binek otomobil+hafif ticari araç toplamından oluşan ulusal pazarda elde ettiği % 15.2'lik pazar payıyla sektörün lider otomotiv firması olarak yoluna devam ediyor.

Ocak-Haziran döneminde binek otomobil pazarında % 10.3'lük payla ilk üç marka arasında yer alan Fiat, aynı dönemde elde ettiği % 26'lık payla ise hafif ticari araç pazarının tartışmasız lideri konumunda.

  fiat,marka,sıfır araba
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!