Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 27 Aralık 2011 Salı tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 40
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 453
  • Toplam Üyeler: 207
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 473 ziyaretçi çevrimiçi.
  • lsd,limited slip,differentia nedir,lımıted slıp dıfferentıaKia Ray 2012,Konsepti Tanıtıldı İçerik Özellikleri Nelerdir,Kia Ray Kaç Para,Range,Rover,Evoque'a,Kahn,Design,İmzası2013,Mart Ayında,Hangi Arabalar ucuz,marka Kampanyada,modeller indirimi4.,jenerasyonuyla,Mazda,MX-5,tanıtıldı

Üyelerimizden

Üye Resmi

melif9966 09.07.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 85 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Mersin Yetkili Otomobil Satıcıları Derneği (MODER) Başkanı Hüseyin Kış 2.El Otomobilde Talep Azaldı

Mersin Yetkili Otomobil Satıcıları Derneğ,(MODER) Başkanı Hüseyin Kış,2.El Otomobilde Talep Azaldı

Mersin Yetkili Otomobil Satıcıları Derneği (MODER) Başkanı Hüseyin Kış 2.El Otomobilde Talep Azaldı 2012 Yılı İtabari İle 2. El Oto Satışlarının Yeniden Kendine Geleceğini 2011 yılının Sıfır Otomobil Kampanyalarından Ve Güven Açısından Ehemniyetli Olduğunu Belirtti. Fakat İlerleyen Zamanlarda Bunu Görmemmiz mümkün Olacak 2. El Otomobile Talep Artışı Tavan Yapacak Yaz Ayına Kadar Beklenen Hedef Makul Seviyede İlerleyecek Şimdilik İleriye Dönük Hesaplar Yapmak Lazım Dedi.

Uygun seçeneklerle müşterilerin karşısına çıkan sektörde alabildiğine çekişme sürerken, çok seçenekli kampanyalar da tüketicileri sevindiriyor.
27 aralık 2011 / Salı

Bu kapsamda 15 bin tl'ye 0 faiz imkanı, dosya masrafsız kredi seçeneği, 4 bin tl'den başlayan düşük peşinatlar, 5 bin tl'ye ulaşan indirimlerin yanında döviz kurlarının aşağı çekiliyor olması gibi avantajlar sektördeki rekabeti artırıyor.

Seçeneklerden faydalanmak isteyenler sıfır kilometre Otomobillere alaka gösterirken, böyle bir durumda 2.el otomobil piyasasında durgunluğa neden oldu. Otomobil pazarlarındaki yoğunluğun geçtiğimiz aylara göre azaldığı dikkati çekerken, sıkıntının hususiyetle yüksek modelli 2.el araçlarda yoğunlaştığı bildirildi.

İkinci el piyasasında fiyatların da aşağı düştüğü görülürken, 2.el Otomobillerini satmak isteyenler yılbaşını bekliyor.

İkİncİ elde umut yenİ yil
Mersin yetkili Otomobil Satıcıları Derneği ( Moder ) Başkanı Hüseyin Kış, Anadolu ajans muhabirlerine yapmış olduğu konuşmada, avantajları değerlendirmek arzu eden tüketicilerin kısa zamanda her marka otomobilde kalabalıklığa neden olduğunu, bir takım modellerin bir kaç ay sonrasına sipariş alabildiğini söyledi.

Bu sebeple 2.el Otomobillerdeki düşük talebin kalxiçix olmadığını aktaran kış, ''yeni yılla beraber kampanyaların birçoğu bitmiş olacak. Dolayısıyla da 2. elde yeni baştan hareketlenme başlar''dedi.

Sürekli olarak yaz aylarında 2.el Otomobil fiyatların arttığını söyleyen kış, şu şekilde sürdürdü:

''yeni yılın arkasından yavaş yavaş başta Çukurova yöresi olmak üzere 2.el otomobillere bulunan talep çoğalmaya başlar diye düşünüyoruz. Fakat genellikle bakmakta olduğumuzda insanlar artık 2.el almaktansa sıfır kilometre vasıtaları tercih etmekte. Çünkü yeni Otomobil alan bir insan, Otomobiline güvenle binebiliyor, tamir ya da bakım için servise gitmek mecburiyetinde olmuyor. Ama 2. ele bulunan talep azalsa da hiç bir zaman bitmeyecektir. ''

Bugünlerdeki durgunluğu ''geçici''olarak nitelendiren kış, yeni yılla beraber sıkıntının biteceğinin tahmin edildiğini kaydetti.

  Mersin Yetkili Otomobil Satıcıları Derneğ,(MODER) Başkanı Hüseyin Kış,2.El Otomobilde Talep Azaldı
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!