Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 05 Aralık 2011 Pazartesi tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 39
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 448
  • Toplam Üyeler: 203
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 452 ziyaretçi çevrimiçi.
  • 2013 Bmw 1 Serisi Turbo,Dizel Motorun Tanıtımı YapıldıYeni,Ford,F150,2014,Detroit,Otomobil,Fuarı'nda,Görücüye,Çıktı2014,Chevrolet Impala,LT, LTZ,Review, Ford Focus ST,First Drive,inceleme,araba,ChevroletHayalinizdeki,Ford,için,Mayıs,ayında,hayal,edemeyeceğiniz,fırsatlar,varBuick Regal,2011,Amerika,Keşfi,İncelemeleri

Üyelerimizden

Üye Resmi

selim 03.10.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

Honda Micro Commuter Tokyonun Gözdesi Uzay Konseptli Japon Arabası

Honda Micro Commuter,Tokyonun Gözdesi,Uzay Konseptli Japon Arabası

Honda Micro Commuter Tokyonun Gözdesi Uzay Konseptli Japon Arabası. Bu Japonlar İçin Uzaylı Desek Yeridir Yapmış Oldukları Her Şeyde Kendilerinin Kim Olduklarını bir Türlü Anlamak Mümkün Değil Otomobilleri İçinde AYnı Şeyler Söylenebilir

Tokyo'da bu sene da konsept vasıta hususunda japon markalarının eline su döken çıkmadı. Özellikle seçenek yakıtlarla çalışan ve büyük şehirlerde basit hareket etmeyi sağlayan ufak taşıtlar bu senenin de favorileri.
05 aralık 2011 / Pazartesi

Tokyo'da bu sene da konsept vasıta hususunda japon markalarının eline su döken çıkmadı. Özellikle seçenek yakıtlarla çalışan ve büyük şehirlerde basit hareket etmeyi sağlayan ufak taşıtlar bu senenin de favorileri.

Yapı olarak nissan'ın pivo 3 konseptini andıran micro commuter, led teknolojisi kullanan aydınlatma grubu, geniş cam yüzeyleri, ışıklandırmalı jantları, değiştirilebilir gövde panelleri ve yan aynalar yerine kullanılmakta olan geri görüş kameralarıyla geleceğe göz kırpıyor. Yanlızca 2.500 mm boya, 1.250 mm ene ve 1.430 mm yüksekliğe sahip bulunan otomobilin aks mesafesiyse 1.860mm.

İç mekana geçildiğinde de değişen bir şey yok. 1+2 oturma düzeni de pivo 3 ile aynı bulunan vasıtanın kokpitinde bir öteki honda konsepti bulunan ac-x'in izlerini görmek muhtemel. Jostick tarzı, katlanabile bir direksiyon sistemine sahip bulunan otomobilde alışıldık grafik göstergeler ile beraber şeffaf göstergeler de kullanılmış.

23 beygir zor üretebilen elektrik motoru araca 60 km/s'in birazcık üstünde en fazla sürat sağlarken bu sürate erişmek yanlızca 7.4 saniye sürüyor. Menzili 60 km bulunan aracı 220 voltluk prizden şarj etmek 1 saatten az vakit alıyor. 3.3 kwh kapasiteli pilleri fren enerjisi geri kazanımıyla da şarj edilen otomobil istenildiğinde laptop ya da tv gibi ekipmanlar için de enerji sağlayabiliyor.

 

Honda Micro Commuter 1

Honda Micro Commuter 2

  Honda Micro Commuter,Tokyonun Gözdesi,Uzay Konseptli Japon Arabası
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Henüz yorum yapılmamış.
Yorum yapmak için tıklayın

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!