Araba-OTO.com Ana Sayfa
Araba-OTO.com Ana Sayfa

Yazar ve Yazı Hakkında

Üye Resmi

cicisilin 13.08.2011 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 14674 Araba Puanı Bulunuyor.

cicisilin

cicisilin tarafından 01 Kasım 2011 Salı tarihinde Araba Haberleri 2012 kategorisine yazıldı.

Sponsor

Sekmeler

 • Üye Resmi

  Bu tablodan sitemizde bulunan içerikler hakkında sayısal verilere ulaşabilirsiniz.

  • Araba Haberleri & Yazı: 1705
  • Araba Terimleri & Sözlük: 244
  • Araba Forum : 39
  • Araba Videoları: 698
  • Araba Resimleri: 3496
  • Araba Yorumları: 448
  • Toplam Üyeler: 203
  • Toplam Yardım Bilgileri: 4
 • Toplam 0 üye ve 472 ziyaretçi çevrimiçi.
  • Chevrolet,Trax'ın,satış,fiyatları,açıklandı:,Trax,46.700,TL'den,başlayan,fiyatlarİşte,2014,Porsche,Panamera!Hızlı ve Öfkeli,Paul Walkerın,ölüm anı,izlevolvo,yakıt tasarrufu,yakıt tüketimi2012,Model,Ford,F-250,Super,Duty,XL,Regular,Cab,Pickup

Üyelerimizden

Üye Resmi

Tayfun06 12.05.2018 tarihinde sitemize üye oldu.
Toplam 0 Araba Puanı Bulunuyor.

Anketimize Katılın

Facebook

Yazı Tura Oyunu

Bu oyunu sadece üyelerimiz oynayabilir..Üye Ol
Oyunun mantığı site üzerinde kazandığınız sanal liralarınızı sizin belirlediğiniz bahis oranında arttırmaya çalışmak. Yakında aktif edilecek modifiye araba oyunu için bu sanal liralar ile sanal parçalar alıp modifiye arabanızı toplayabilecek ve başka bir üyenin arabası ile güç yarışına sokabileceksiniz.

2013 Honda CR-Z Hibrid Araç Cabrio Hakkında Bilinmeyenler

2013 Honda CR-Z Hibrid Convertible,Araç Cabrio Hakkında Bilinmeyenler,2013 Honda CR-Z Hibrid Convertible Cabrio,Özellikleri Bilğileri

2013 Honda CR-Z Hibrid Araç Cabrio Hakkında Bilinmeyenler Taki Seneye ÇıkacakmOlan Bu Araba Düşünün Şimdiden Geleceğe Bakan Araç Gibi Duruyor.

2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Otomobil - honda ilk ortaya 2013 honda cr-z hibrid convertible otomobil bütün çevre şey çıkardı, lakin daha sonrasında hislerini geldi ve melez drivetrain bir tarafa düşer, yeni turbo versiyonunu üretti 1.6-litrelik 4 silindirli motor. Bu otomobil için istemiş olduğunu para türlü yapmadıkları koşullarda ne olur. Söyleniyor, honda, hibrid bir cabrio versiyonu ile geri geliyor.

Bu yeni açılan üst versiyon melez powertrain koruyacaktır gerçeği, dünyanın ilk kabriole hibrid yapacaktır. Bu coupe versiyonu, en başından başlamak üzere plan bir parçası, fakat mühendisleri konvertibl bileşenler ilave oldu ağırlığı "sportif" karakteri münasip değil korkuyordu 2013 honda cr-z convertible hibrid vasıta, böylelikle honda düştü. Masanın üstüne geri getiren honda, bunu yapmak için gereksinimi bulunan pazarlama türünü almanız için yardımcı olacak 2013 honda cr-z convertible hibrid vasıta muvaffak bir model?
2013 honda cr-z convertible hibrid vasıta Özellikleri

2013 honda cr-z hibrid convertible otomobil 2008 british motor show'da ortaya çıktı honda açık Çalışma konsept dizayn ilham alacaktır. Ve onun temel hususiyetleri, benzer kalacaktır sedan kardeşi, arka birazcık daha çok bir ağırlık tasarrufu kanvas tavan karşılamak için uzatılmış olacaktır.

Altında 2013 honda cr-z convertible hibrid vasıta kaputu coupe versiyonu aynı hibrid tahrik tren olacak: "akıllı" variable valve timing 4-silindirli bir, 16-valf, tek üstten kam motor ve ( Elektronik kontrol kaldırın ima sisteminin dc fırçasız elektrik motoru ilave zor alan i-vtec ) . Bu sistem, 122 hp m ve 128 lb-ft toplam temin eder. 1000 ila 1500 rpm tork.
2013 honda cr-z hibrid convertible otomobil resimleri.

Honda CR Z Cabrio Honda CR 021 2013 Hibrit Araç Cabrio Z


2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car – Honda first revealed the 2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car when the whole environmental thing took off, but then came to their senses and produced the new Turbo version that drops the hybrid drivetrain in favor of a 1.6-liter four-cylinder engine. That’s what happens when automakers don’t make the kind of money they want to. That being said, Honda is coming back now with a convertible version of their hybrid.

The fact that this new drop top version will retain the hybrid powertrain will make it the world’s first convertible hybrid. This convertible version was part of the plans from the very beginning, but engineers feared that the added weight of the convertible components wouldn’t suit the “sporty” character of the 2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car, so Honda dropped it. Will bringing it back on the table help Honda get the type of sales it needs to make the 2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car a successful model?
2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car Features

The 2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car will take its design inspiration from the Honda Open 
Study concept which was revealed at 
the 2008 British Motor Show. And while its main features will remain similar to its coupe brother, the rear will be a little bit more stretched in order to accommodate a weight-
saving canvas roof.

Under the 2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car hood there will be the same hybrid drive train as in the coupe version: a 4-cylinder, 16-valve, single overhead cam engine with “intelligent” Variable Valve Timing and Lift Electronic Control (i-VTEC) that receives additional power from the IMA system’s DC brushless electric motor. This system delivers a total of 122 HP m and 128 lb-ft. of torque at 1,000 to 1,500 rpm.
2013 Honda CR-Z Convertible Hybrid Car Picture

Honda CR Z Cabrio Honda CR 021 2013 Hibrit Araç Cabrio Z

  2013 Honda CR-Z Hibrid Convertible,Araç Cabrio Hakkında Bilinmeyenler,2013 Honda CR-Z Hibrid Convertible Cabrio,Özellikleri Bilğileri
Yorum Ekleyin Yorum Ekleyerek Sizde Görüşlerinizi Paylaşabilirsiniz.
Toplam 1 Yorum.
Yorum yapmak için tıklayın
 1. iiii
  (ziyaretçi)

  smley

  twitter facebook
  sakıncalı yorum

mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik
mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik mimik

Güvenlik Kodu Yeni bir güvenlik kodu gösterir

Yükleniyor
İşlem Yapılıyor Lütfen Bekleyin...
© 2011 - 2019 Araba-OTO.Com Her hakkı saklıdır. Sitedeki hiç bir bilgi alıntı yapılamaz. Sitemizde 2. El Araba İlanları, Araba Haberleri, Araba Resimleri, Araba Videoları ve araba hakkında herşeyi bulabilirsiniz. RSS

Valid XHTML 1.0 Transitional

Valid CSS!